קורס רוקחות וקוסמטיקה טבעית

 במרץ 2021

יפתחו קורסים חדשים

 בתל אביב ובעתלית!

תוכנית הקורס כוללת ידע תיאורטי וכן ידע מעשי,
אנו נכיר מקרוב את חומרי הגלם הטבעיים, את צורות ההפקה השונות ונלמד כיצד לבחור את השמנים ותמציות הצמחים המדויקים ביותר לרקיחה של קוסמטיקה ותרופות טבעיות בהתאמה אישית

נלמד להפיק את כל הקוסמטיקה הטבעית והטיפולית לבית:
סבון, שמפו, קרם פנים, ג'ל, קרם גוף כולל הפקת בושם, בנוסף נפיק תמציות מצמחי מרפא ופורמולות טיפוליות על מנת לסייע ולהקל על עצמנו ועל סביבתנו כשעולה הצורך

בעתלית

12 מפגשים בביתו של הרוקח הטבעי.

אני פותח את ביתי ואת גינת צמחי המרפא שלי, לחוויה לימודית שתאפשר לך לראות את הרוקחות הטבעית במרחב הביתי, בקורס נחקור את חומרי הגלם הטבעיים וצמחי המרפא ונלמד כיצד לרקוח מהם מוצר טבעי.

בסוף הקורס נצא  לטיול ליקוט בו נלמד להכין תרופות ישר מהטבע.

 בתל אביב

הקורס שלנו בן 12 מפגשים, מתקיים במרחב נעים ומלא השראה של לימודים והרצאות במרכז בתל אביב.
מוזמנים להצטרף מי מכם\ן שרוצה להכניס את הרוקחות הטבעית הביתה וכן אנשי טיפול המעוניינים לצרף מרקחות טבעיות לעבודה בקליניקה.

בסוף הקורס נצא גם לטיול ליקוט בו נלמד להכין תרופות ישר מהטבע.

עלות הקורס 3400 ש"ח 

20% הנחה בהרשמה המוקדמת

10% הנחה בהרשמה המאוחרת

5% הנחה נוספים לחבר\ה מביא חבר.

עלות הקורס 3400 ש"ח 

20% הנחה בהרשמה המוקדמת 

10% הנחה בהרשמה המאוחרת 

5% הנחה נוספים לחבר\ה מביא חבר.

בין נושאי הקורס

.

מיצוי צמחי מרפא

שמנים  צמחיים 

משמרים טבעיים

משחות טבעיות

טיפול בשמנים ארומטים

קוסמטיקה טבעית 

טיפול בתינוקות וילדים

סבונים

בשמים

.

.ניר פנר .Dip. Ac מטפל ברפואה סינית עתיקה ומטפל בכיר בארומתרפיה  מורה לרוקחות טבעית וארומתרפיה

בעולם שהופך קשוב יותר אקולוגית, רבים רוצים ללמוד רוקחות טבעית.

ברוכים הבאים!

קורס הרוקחות הטבעית הראשון שלמדתי, העיר בי משהו עמוק, האלכימאי שבי התעורר לחיים. האפשרות לרקוח בעצמי הלהיבה אותי, לשלוט בידע מסורתי מרתק, ללמוד על צמחי המרפא, להפיק מוצרי קוסמטיקה ופורמולות טיפוליות. מאז שלמדתי עברו הרבה מים בנהר, הזכות ללמד ולהעביר את הידע המדהים הזה הלאה, מובילה אותי.

הרוקחות הטבעית היא עולם המחבר אותנו לסביבה, לעצמנו ולשורשים. הרוקחות הטבעית מציעה טיפול ידידותי-הוליסטי במצבים שהגוף יוצא מאיזון או מחלה ומזמינה אותנו להתפנק עם מוצרי טיפוח וקוסמטיקה עדינים.

טופס יצירת קשר
אנא השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם\ן בהקדם
המלצות

חגית פאר טאובר מטפלת ברפואה סינית​

קורס מעניין מאוד ומעמיק בתחום הרוקחות הטבעית. אני הגעתי ללא רקע בארומתרפיה ובזמן קצר למדתי המון על השמנים הארומתיים, איכויות הטיפול וכלים שאוכל לשלב בקליניקה. ניר מורה מצויין, רציני, מעמיק, סבלני ונעים. למטפלים\ות אני ממליצה מאוד ללמוד את הקורס ולהוסיף כלים משלימים לקליניקה.

עידית חן מרצה בכירה לארומתרפיה MRQA 

ניר מתבלט בגישתו הרצינית והיסודית, ברצון להטמיע ולממש את הידע בגישה הטיפולית ובהבנת האדם המטופל. מעבר לעבודתו כמטפל שמשלב את הכלים הטיפוליים שבידיו בצורה יעילה, יש הרצון לעזור ולשתף מהידע שלו אשר יתרום להתמקצעות של תחום לימודים זה.

ליר שטרן, מעצבת אופנה ומורה לחינוך מיוחד

אני מרגישה שהקורס מחבר אותי לטבע, ברמה חדשה שלא הכרתי לפני, אני מרגישה שיש לנו מתנה מסביבנו שנראתה לי עד היום יותר כמו תפאורה יפה למציאות, עכשיו אני לומדת שיש תפקיד לכל דבר בטבע ושיש לנו את הזכות להשתמש בו בעדינות ובכבוד. אני מוצאת את עצמי מתנסה בפורמולות, ומבינה מניסוי וטעייה מה עובד לי ומה יכול לעזור לי ולסביבה שלי. 

סיוון ששון מטפלת ברפואה סינית

ניר מעביר את התכנים בצורה עניינית, מובנת  ומאד אישית. מהלך השיעורים מתקיים בצורה נעימה ונותן מענה לכל שאלה. התמיכה בתלמידים נמשכת גם לאחר סיום הקורס. שמחה להמליץ מכל הלב, על קורס הרוקחות הטבעית של ניר פנר.

ניר פנר  - רוקחות טבעית

מרצה לארומתרפיה ורוקחות טבעית 

Dip Ac. רפואה סינית עתיקה 

טלפון 0528570099

  • White Facebook Icon